SPISEMØBLER, 11 stykker, engelsk stil, JAYCEE, Brighton, Sussex, England.

281462. SPISEMØBLER, 11 stykker, engelsk stil, JAYCEE, Brighton, Sussex, England.

Bord fineret i taks med oval bordplade og to aftagelige benstativ To tillægsplader fås.
Højde 77 cm, længde 167 cm, dybde 106 cm. Belastning 45 cm bred.
6 stole med gennembrudt rygplade Ben med kanel låg Aftageligt polstret hæftet sæde Mærkede hynder Ryghøjde 85 cm Siddehøjde 44 cm Inklusiv lænestol (ikke fotograferet).

Brugsslitage Ridser, mærker Et sæde med reparation i stoffet Ridser og avlsav på bordplade, der er delvist solbleget Slid og mærker på tillægsplader Skruer tapet på undersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.537