IVAN SHISHKIN. Efter. 1832-1898, olie på lærred, "Morning in a pine" ifølge oplysninger fra Narva, første halvdel af det 20. århundrede, usigneret.
281434. IVAN SHISHKIN. Efter. 1832-1898, olie på lærred, "Morning in a pine" ifølge oplysninger fra Narva, første halvdel af det 20. århundrede, usigneret.