WILHELM KÅGE. olie på lærred.

WILHELM KÅGE. olie på lærred.
281265. WILHELM KÅGE. olie på lærred.

Landskab. Signeret og dateret a tergo -58 54x66 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Wilhelm Kåge (1889–1960)

Antal besøg: 2.150