MICHAEL GRAVES, vægur "Køkkenur", Alessi.

2812096. MICHAEL GRAVES, vægur "Køkkenur", Alessi.

Vægur i blåt plastik, visere med fugle.
Diameter 25 cm, højde 9 cm.
Mærket Alessi.

Ridser, Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 25 cm, højde 9 cm.
Mærket Alessi.

Antal besøg: 1.669