TED DYER (B.1940). INDLEDE SOMMERDAGE.

2811353. TED DYER (B.1940). INDLEDE SOMMERDAGE.

Signeret, nummereret 7705 på overlap, olie på lærred 50 x 75 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 319