MADSERVICE, samt kaffe/te sæt, 39 dele, "Gröna Anna", Rörstrand.
281134. MADSERVICE, samt kaffe/te sæt, 39 dele, "Gröna Anna", Rörstrand.
5 middagstallerkener, 5 dybe tallerkener, serveringsfade, form og sauce/smørkande 6 tekopper med underkopper 4 kaffekopper med underkopper 6 små tallerkener.
Middagstallerkener med kraftige ridser, ellers Brugsslitage, enkelte Kantstødt.