HAVESTOLE, 4 stk, metal, Grythyttan, 1900-tallet.

281043. HAVESTOLE, 4 stk, metal, Grythyttan, 1900-tallet.

Ryghøjde: 73 cm.

Brugsslitage, enkelte brædder løse. Der mangler en tavle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ryghøjde: 73 cm.

Antal besøg: 1.064