VÆGUR, Swatch, slutningen af det 20. århundrede.

280974. VÆGUR, Swatch, slutningen af det 20. århundrede.

Samlet højde ca 210 cm.

Slitage, ridser, mærker. Batteridækslet mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet højde ca 210 cm.

Antal besøg: 821