JUGEN LAMPE, første del af det 20. århundrede.

280924. JUGEN LAMPE, første del af det 20. århundrede.

Højde: 41 cm.

Aldersslitage, mindre Kantstødt i bistaden. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 41 cm.

Antal besøg: 1.818