FLAP BORD.

FLAP BORD.
2808608. FLAP BORD.

Højde ca 77 cm Bredde ca 61,5 cm Dybde ca 68 cm Klap ca 19,5 cm x 2.

Brugsslitage, ridser og mærker, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!
2808608. FLAP BORD.

Antal besøg: 233