LOTHAR STRÜBBE. "Ved det evige hav i Østfrisland". Olie på hardboard.

2807950. LOTHAR STRÜBBE. "Ved det evige hav i Østfrisland". Olie på hardboard.

Lother Strübbe (født 1957 i Tettens), er en freelance tysk kunstner. Signeret nederst til højre: L. Strübbe. indrammet mål ca. Ramme 32 x 26 cm, maleri 24 x 18 cm.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 289