Kommode i hårdttræsfiner, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

280758. Kommode i hårdttræsfiner, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

Kommode i hårdttræfiner med metalbeslag. 4 skuffer.
Højde 73 cm, bredde 50 cm, dybde 32 cm.

Mærker, revner og ridser på topplade Skævt ben Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 804