COLLIER 4 stk, lås i sølv og guld, kulturperler.

280721. COLLIER 4 stk, lås i sølv og guld, kulturperler.

2 halskæder med sølvlås, stemplet JKa.
2 halskæder med lås 18k guld, svensk import.
Perler diameter ca. 3,5 - 8 mm.
Længde ca 41 - 80 cm.

Slitage, beskadigelse af perler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 41 - 80 cm.

Antal besøg: 1.543