CHIFFONJE, mahogni, midten af det 20. århundrede.

280684. CHIFFONJE, mahogni, midten af det 20. århundrede.

Længde 98, bredde 41, højde 115 cm.

Finerskader, trækbeslag mangler og pletter på pladen.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 490