JOSÉ MANUEL CHICO PRATS. Barsel.

2806822. JOSÉ MANUEL CHICO PRATS. Barsel.

Ætsning og akvatint
Signeret og begrundet 17/25
40x33 cm.

Oxidation. Stel af forgyldt træ, med fejl. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Ætsning og akvatint
Signeret og begrundet 17/25
40x33 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
ENTREGAS 28
Antal besøg: 221