SOFABORD, teak, Alberts, Tibro, 1963.

2806456. SOFABORD, teak, Alberts, Tibro, 1963.

Bord med avishylde lavet af træspåner.
Længde 92 cm, bredde 53 cm, højde 56 cm.

Brugsslitage, pletter, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 603