HATEREYLDE, "Värde", IKEA, anden halvdel af det 20. århundrede.

2806270. HATEREYLDE, "Värde", IKEA, anden halvdel af det 20. århundrede.

Træramme. To hylder. Fem kroge på stang af forkromet metal. Længde ca 140 cm. Bredde ca 21 cm. Højde ca 50 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.319