SMYKKER, herunder sølv, 20. århundrede.

280604. SMYKKER, herunder sølv, 20. århundrede.

Perlehalskæde med sølvlås.
Broche, Pilgrim.
Hall smykker, bronze.
Øreringe og meget mere.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Perlehalskæde med sølvlås.
Broche, Pilgrim.
Hall smykker, bronze.
Øreringe og meget mere.

Brugsslitage.

Antal besøg: 778