GEORG CRONA. Folkets hus Helsingborg, farvelitografi, signeret Crona.

280602. GEORG CRONA. Folkets hus Helsingborg, farvelitografi, signeret Crona.

Billedstørrelse 37 x 45 cm, 218/300.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.123