EMILIA CASTAÑEDA. „Marked i Venedig“.

2805811. EMILIA CASTAÑEDA. „Marked i Venedig“.

Olie på lærred
Signeret. På bagsiden, signeret og dateret 1978. På rammen, med titlen.
30x40 cm.

I god stand. Sølvbelagt træramme, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
30x40 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Carro vend
Antal besøg: 338