280579. ROLF PALM. Miniaturevaser i stentøj, 2 stk.
Miniaturevaser i stentøj, den ene blågrøn glasur, den anden med glasur i brune, grønne og mælkehvide toner, signeret og dateret Palm Mölle 1967, højde 7,7-8 cm.