STEPPALL i metal og plast, Rörets industrier, Jönköping.

280565. STEPPALL i metal og plast, Rörets industrier, Jönköping.

Køkkenstige med krom stativ og hvide stigeflader Højde 59 cm Stemplet Pibe.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 7.022