BEVERLOO CORNEILLE. L´algorette, farvelitografi nr. 41/99, signeret Corneille og dateret -71.

280548. BEVERLOO CORNEILLE. L´algorette, farvelitografi nr. 41/99, signeret Corneille og dateret -71.

63x48 cm Beverloo Corneille, Holland (1922-2010).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 829