BESTIKSÆT, 92 dele, nysølv, CG Hallberg.

280467. BESTIKSÆT, 92 dele, nysølv, CG Hallberg.

12 skeer, længde 20 cm 12 skeer, længde 17,5 cm 11 kaffeskeer og 2 kartoffelskeer 12 gafler, længde 17,5 cm 12 gafler, længde 14,5 cm, og 2 plukkegafler 12 knive, længde 21 cm 11 knive, længde 218 cm smørknive og en fiskekniv 3 andre serveringsstave.

Brugsslitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.181