JOAN VILACASAS. Ingen titel.

JOAN VILACASAS. Ingen titel.
2803741. JOAN VILACASAS. Ingen titel.

Signeret og nummereret litografi 254/1200. Lavet i 1979.
70x50 cm.

I god stand. Sølv træramme. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

70x50 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C10 Rosellón
Antal besøg: 153