HARALD LINDBERG. Akvarel, signeret.

2802804. HARALD LINDBERG. Akvarel, signeret.

Vandrende mand med blomst.
Billedmål ca 34 x 26 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vandrende mand med blomst.
Billedmål ca 34 x 26 cm.

Antal besøg: 339