HØJ STOL. Træ 1960'erne, retro.

2802694. HØJ STOL. Træ 1960'erne, retro.

Højde ca 85cm. Sammenklappelig, bliver så til en stol med et bord.

Brugsslitage .
Dekorativt tryk på ryg slidt.
Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage .
Dekorativt tryk på ryg slidt.
Ridser.

Antal besøg: 4.910