BANG & OLUFSEN. System 'Beogram 6500' og 'Beomaster 6500'.
2802503. BANG & OLUFSEN. System 'Beogram 6500' og 'Beomaster 6500'.
Bang & Olufsen, Danmark Sæt bestående af: B&O, Beogram CD 6500, CD-afspiller, Type 5136, Serienr.: 08351282, 220 V, 50-60 Hz, 23 W, mål ca.: H. 7,5 cm, B. 42 cm, D. 32,5 cm; B&O, Beomaster 6500 Stereo FM-modtager, Type 2336, Serienr. 08377144, 220 V, 50-60 Hz, 225 W, mål ca.: H. 7,5 cm, B. 42 cm, D. 32,5 cm; B&O, Master Kontrolpanel 6500; 2 fjernbetjeninger.
Aldersrelateret brugstilstand, delvist ridser, batteridækslet på den ene fjernbetjening mangler.
Arbejdede med katalogisering. Der er ingen funktionsgaranti.