WILLY NILSSON. OLIE PÅ LÆRRED.

2801635. WILLY NILSSON. OLIE PÅ LÆRRED.

Interiør motiv fra bar. Underskrevet. Billedmål: ca 90 x 64 cm. Rammemål: ca 102 x 78 cm.

Lettere stelslitage, lille hul.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 492