SMÅLANDSSTAKE, Thor Malmsten. Signeret og dateret-88.

280100. SMÅLANDSSTAKE, Thor Malmsten. Signeret og dateret-88.

Højde ca. 56 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 56 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.948