ELEKTRISK GUITAR, Fender Stratocaster, USA, ca. 1980.
2800967. ELEKTRISK GUITAR, Fender Stratocaster, USA, ca. 1980.
Sunburst. I original etui. Skulderrem, svingarm, en pakke med snore og værktøj medfølger. Serienummer S992168. Længde 99 cm.
Mindre Brugsslitage. Mindre ridser og mærker. Korrosion på strenge, bånd og switches, guitaren ser ud til at have været uspillet i lang tid. Ikke gennemgået og testet. Der ydes ingen funktionsgaranti.