PLØJE. 19. århundrede.

PLØJE. 19. århundrede.
2800385. PLØJE. 19. århundrede.

Jern og malet træ.

Længde ca 220 cm.

Brugsslitage, senere renoveret, malet og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Jern og malet træ.

Længde ca 220 cm.

Antal besøg: 312