DINING COUNTRY, første halvdel af det 20. århundrede.

280007. DINING COUNTRY, første halvdel af det 20. århundrede.

Spisestue skænk med hylder bagved og skuffer til bestik Længde 160, bredde 48, højde 112 cm.

Tørre revner, Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Tørre revner, Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 706