SØLVSKÅL med glasindsats, GAB 1922.

280002. SØLVSKÅL med glasindsats, GAB 1922.

Forgyldt indvendigt. 420 gram. Diameter 22 cm, højde 8,5 cm.

Gravering. Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gravering. Brugsslitage.

Antal besøg: 1.787