GÖSTA FALCK. "Sammenhold". Olie på lærred, signeret.

279986. GÖSTA FALCK. "Sammenhold". Olie på lærred, signeret.

Ca. 63x43 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 63x43 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.607