HANS OLSEN. LÆNESTOL, CS Møbler, Danmark.

2798963. HANS OLSEN. LÆNESTOL, CS Møbler, Danmark.

Betrukket med sort læder, løs sæde og rygpude Bredde 96, sædehøjde ca 40 cm.

Brugsslitage, tørrerevner, trykmærker. Nakkepude mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 303