Sæt teak og keramik, 3 dele, inklusive krukke "Frits Friska Fisk" nr. 22/1, Anita Nylund, Jie, Gantofta.
279888. Sæt teak og keramik, 3 dele, inklusive krukke "Frits Friska Fisk" nr. 22/1, Anita Nylund, Jie, Gantofta.
Bakke i teakfiner, længde 55 cm Stemplet Jie, Gantofta, Sverige, Til din tjeneste Madame Bowl i valnød, diameter 21x19 cm Keramikkrukke med trælåg, fra serien "Vores lille by", Jie, Gantofta.
Brugsslitage, mærker Jie skive med skade på kanten.