ARKIVBILLEDE, Dwight D. Eisenhower, dateret på verso 1944.

279859. ARKIVBILLEDE, Dwight D. Eisenhower, dateret på verso 1944.

skildrer Dwight D. Eisenhower med faldskærmstropperne før D-Day.
Dateret 1944, og stemplet 1945 på verso Ca 19 x 24,5 cm.

Slitage, Overfladeslitage, beskadigede skader, folder, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.232