SKAB, med skrå klap, 20. århundrede.

279815. SKAB, med skrå klap, 20. århundrede.

Længde 110 cm.
Bredde ca 50 cm.
Samlet højde 212 cm.

Brugsslitage, ridser, stødmærker, træ hævet på nederste skuffe, strimmel på flap med skader (del tilgængelig).

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 110 cm.
Bredde ca 50 cm.
Samlet højde 212 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 973