Sæt og SØLV, 6 dele, 1900-tallet.

279721. Sæt og SØLV, 6 dele, 1900-tallet.

Glasobjekter med sølvdetaljer.
2 flasker med knop, total højde 23 - 33 cm.
1 shake/vase, højde 23,5 cm.
1 vase med hank, højde 15 cm.
1 serveringsbakke, nysølv, længde 40 cm.
1 salatbar, sølv, længde 16 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 shake/vase, højde 23,5 cm.
1 vase med hank, højde 15 cm.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 449