MODELBIL, 10 stk, Franklin Mint, slutningen af det 20. århundrede.

279589. MODELBIL, 10 stk, Franklin Mint, slutningen af det 20. århundrede.

I skala 1:24.
1 Corvette, model fra 1953.
1 Rolls Royce Silver Ghost, model fra 1907.
1 Mercedes Benz 300SL, model fra 1954.
1 Duesenberg SJ Twenty Grand, model fra 1933.
1 Bugatti Atalante Type 57 SC, model fra 1936.
1 Bugatti Royale Coupé Napoleón, model fra 1930.
1 Auburn 851 Speedster, model fra 1935.
1 Duesenberg J Derham Tourster, model fra 1930.
1 Mercedes Benz 770K Grosser, model fra 1935.

Mindre Brugsslitage, ingen garanti for at alle detaljer er tilgængelige.

Få foretaget en gratis vurdering!

I skala 1:24.
1 Corvette, model fra 1953.

Antal besøg: 1.532