HØRSKAB.

HØRSKAB.
2795684. HØRSKAB.

Hvidbejdset fyrretræ skab med spejldør.
Tre hylder og en skuffe i bunden.
Højde 180 cm.
Bredde 77 cm.
Dybde 47 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
2795684. HØRSKAB.

Højde 180 cm.
Bredde 77 cm.
Dybde 47 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.104