THOMAS QVARSEBO. Bronzeskulptur, Kvinders torso.

279521. THOMAS QVARSEBO. Bronzeskulptur, Kvinders torso.

Signeret og nummereret 2/5 eksemplarer. Højde inklusive fod 57 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.873