FÆLDSKÆRMJÆGERKNIV, LUFTVÅBET, WW2.

2794204. FÆLDSKÆRMJÆGERKNIV, LUFTVÅBET, WW2.

En tysk faldskærmsjægerkniv fra 2. Verdenskrig.
Slibet.
Stemplet er delvist slebet væk.

Brugt Brugsslitage, revne i skaftet Se billederne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slibet.

Antal besøg: 7.269