SMYKKER, 6 stk, forgyldt sølv.

2794177. SMYKKER, 6 stk, forgyldt sølv.

Et par perleøreringe, skrue tilbage, længde ca 1,5 cm Et armbånd, stangled med perler, længde ca 14,5 cm Kæde med dråbeformet vedhæng, længde ca 45 + 2 cm Vedhæng, perle i "bur", længde ca 2 cm Vedhæng, hjerte med skåret cubic zirconia, længde ca 2 cm.

Brugstilstand.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugstilstand.

Antal besøg: 173