PAUL RENÉ GAUGUIN. Farve litografi.

2794078. PAUL RENÉ GAUGUIN. Farve litografi.

Komposition med fisk, signeret og nummereret 64/260, 45x60 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 358