3 BAR PALLER.

3 BAR PALLER.
2794039. 3 BAR PALLER.

Bukket træ, lakeret. Sædediameter ca 35 cm. H ca 75 cm.

Slitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!
2794039. 3 BAR PALLER.

Slitage, ridser.

Antal besøg: 413