TÆPPE, Röllakan, Signeret EF, 307 x 204 cm.

279392. TÆPPE, Röllakan, Signeret EF, 307 x 204 cm.

Lyseblå bund.

Mindre slitage og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lyseblå bund.

Mindre slitage og pletter.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 4.195