SKÅL, glas, signeret, Kosta, 1935.

279329. SKÅL, glas, signeret, Kosta, 1935.

Signeret Kosta 1935 B 785 Diameter 21, højde 11,5 cm.

Mindre slitage og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage og ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.137