HASSELBLAD, Flexbody med wireudløser, 1996.

2793215. HASSELBLAD, Flexbody med wireudløser, 1996.

Serienummer 451ET1264.
Længde ca 20 cm.

Brugsslitage , overfladesnavs, ridser og mærker. Der mangler dele, spejl, objektivdæksel, vaterpas. Langsom at justere.
Der ydes ingen funktionsgaranti.

Tema

Cameras

Få foretaget en gratis vurdering!

Serienummer 451ET1264.
Længde ca 20 cm.

Tema

Cameras

Antal besøg: 1.009