2793215. HASSELBLAD, Flexbody med wireudløser, 1996.
Serienummer 451ET1264.
Længde ca 20 cm.
Brugsslitage , overfladesnavs, ridser og mærker. Der mangler dele, spejl, objektivdæksel, vaterpas. Langsom at justere.
Der ydes ingen funktionsgaranti.
Serienummer 451ET1264.
Længde ca 20 cm.